3d Microblading Kı Teknigi Kursu Ankara

Kaş, yüzdeki ifadeyi ve mimikleri ortaya çıkaran ifademizi etkileyen daha genç ve dinamik görünmemizi sağlayan yapıdır
Son yıllarda istenilen kaşta doğallık ve kalıcılık
kişinin mimiklerini bozmadan ifadesini sertleştirmeden daha doğal kaşlara sahip olmak için 3D Microblading Kıl Tekniği adı verilen bu yöntem dövmeden farklı farklı olarak kaşın içini tamamen boyamak yerine özel Microblading kalemi ile kaş bölgenize tek tek kıl yönünde kıl varmış gibi çizilerek yapılan çizgiler sayesinde gerçek kaş görünümü vermesidir.

Bu uygulamayı yaptırmaya karar verdiğiniz zaman, yaptırmak istediğiniz kişinin sertifikalarına, lisanslarına ve çalışmalarına bakıp. Mutlaka yaptırmadan önce nasıl olacağını size bir çalışma yaparak göstermeli
Deneyimli kişiler, sizin sorduğunuz tüm sorulara cevap verebilir. Microblading kıl tekniği kaş yapılacak yerin temiz ve steril olması da çok önemlidir. Microblading işlem için acele edilmemesi gereklidir sizinle titiz bir şekilde ilgilenilmelidir.

Microblading 3D kıl tekniği , seyrek veya dökülen kaşlara daha dolgun bir görünüme doğal görünümü bozulmadan, ten rengine ve saç rengine uygun bir renk seçilerek uygulanıyor.

1 ile 3 yıla kadar kalıcı olan Microblading 3D kıl tekniği en önemli doğallığını bozmadan yapılmasıdır. Kaşa uygulama yapmadan önce mutlaka ön şekillendirme yapılmalıdır. En uzun ve en önemli kısımdır. Bu sayede kaşın doğal bir formda olması sağlanır.